O nas

Kuchnia Apetyt


Kuchnia Apetyt powstała wraz z utworzeniem placówki przedszkolnej Kinder Jagodno. Aby dorównać oczekiwanym przez właścicieli standardom żywienia dzieci, od początku postawiliśmy na jakość - nawiązanie współpracy z dietetykami, pozwoliło nam stworzyć jadłospisy i pełnowartościowe diety dla dzieci z alergiami, nietolerancją różnych pokarmów lub niejedzących mięsa. Stworzyliśmy zespół, który nie tylko posiada umiejętności, ale także czuje odpowiedzialność za zdrowie i zadowolenie dzieci, które codziennie karmi. Zainwestowaliśmy w doskonałej jakości sprzęt gastronomiczny oraz narzędzia, aby umożliwić zespołowi Apetytu wykonywać swoją pracę w komfortowych warunkach. W krótkim czasie okazało się, że zaangażowanie Kuchni przyczyniło się do świetnych recenzji ze strony dzieci, rodziców oraz dyrektorów placówek. Postanowiliśmy dotrzeć do kolejnych żłobków oraz przedszkoli, w szczególności tych, które chcą czynnie uczestniczyć w poprawie jakości żywienia dzieci. Współpraca ta przynosi jak dotąd doskonałe rezultaty.Nasze założenia:


  • Zwiększanie świadomości rodziców i opiekunów na temat żywienia dzieci;
  • Pozyskiwanie wysokiej jakości produktów od lokalnych dostawców oraz wsparcie małych przedsiębiorców;
  • Zapewnienie naszym klientom cateringu, który stanowić będzie w jego placówce wartość dodaną

Jak działamy?


Zaufani dostawcy


Zawsze szukamy lokalnych dostawców, gdy poszerzamy nasze menu. Porównujemy kilka opcji i na podstawie naszego doświadczenia wybieramy najlepszy wariant.

Codziennie świeże produkty


Mamy własny transport, dzięki czemu samodzielnie odbieramy produkty, które świeże, codziennie trafiają do naszych potraw - jajka, warzywa, owoce.

Skuteczny system zamówień

 

Wraz z klientami wypracowaliśmy system, dzięki któremu dostarczamy tyle porcji ile zostanie wcześniej zgłoszonych. My nie marnujemy jedzenia, a klient nie płaci za niewykorzystane porcje.

Nasi Dostawcy


Piekarnia Kromal

 

Pieczywo

 

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Do swoich wypieków używamy starannie dobranych, naturalnych składników, dzięki którym smak naszego pieczywa od lat jest taki sam. Jednocześnie staramy się rozwijać i reagować na potrzeby naszych klientów, dlatego poszerzamy nasz asortyment o m.in. wypieki bezglutenowe.

Targ Piast

 

Warzywa i Owoce

 

Ponadregionalny rolno-spożywczy rynek hurtowy powstał w 1990 r. Podstawową jego funkcją jest obsługa podmiotów gospodarczych Wrocławia, Dolnego Śląska i regionów sąsiednich zaopatrujących mieszkańców w artykuły spożywcze, w szczególności w świeże warzywa i owoce.

KOI

 

Ryby, owoce morza

 

Jesteśmy na rynku od 2013 roku, niezmiennie z cotygodniową dostawą. Zaopatrujemy Kuchnię Apetyt w świeże ryby, które pozyskujemy w Holandii, a następnie w chłodniach przywozimy do Polski. Na przestrzeni lat dopracowaliśmy proces dostawy tak, aby wszystkie nasze produkty były świeże bez względu na rodzaj oraz wielkość zamówienia.

Jajcarz


Jajka


Dostarczamy świeże jajka z wolnego wybiegu. Działamy na terenie Dolnego Śląska, a przede wszystkim na południu Wrocławia. Jako rodzinna firma staramy się rozwijać w taki sposób, aby nie tracić na jakości naszych produktów, która jest dla nas największą chlubą.